Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Hinda meie teenuseid!


2017. aasta lõpus käivitasime tagasisidesüsteemi, mis võimaldab klientidel kümnepallisüsteemis hinnata rahulolu meie ettevõtte teenuste ning samuti teenindamise kvaliteediga. Praeguseks hetkeks on oma arvamust avaldanud 158 klienti ning keskmiseks hindeks on kujunenud 9,61 maksimaalsest 10-st (andmed uuenevad reaalajas automaatselt).

Täname kõiki saadetud tagasiside eest ning püüame arvestada iga kommentaari, mis aitaks meie teenuseid veelgi paremaks muuta!


Klientide hinnang reaalajas: 9,61 / 10
9,61
10-st
Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta!
Telli diivanipuhastus siit
.
Diivanite puhastus, tugitoolide puhastus, madratsite puhastus Vaipade keemiline puhastus Diivanipuhastuse hinnad, tugitoolide puhastamise hinnad, madratsite puhastamise hinnad Galerii Cleansmart Eesti kinkekaardid Kliendid meist Kontaktandmed ja rekvisiidid

Cleansmart Eesti - pehme mööbli ja vaipade keemiline puhastus üle kogu Eesti. Transporditasuta! Cleansmart Eesti hoiab oma kliente


Pehme mööbel ning vaibad vajavad põhjalikumat hooldust ning puhastust vähemalt korra aastas. Kui oled tellinud meilt oma mööblile või vaipadele puhastuse ning tulemusega rahule jäänud, on järgmine puhastus Sulle kui meie püsikliendile tunduvalt soodsam!

Küsi flaierit meie teenindajalt!


  Üle 5700 rahuloleva kliendi, neist ligi 600 on kasutanud meie teenuseid 4 või enam korda.
Pehme tekstiil- ja nahkmööbli puhastamiseks helista 58402185 ning broneeri aeg!

Tagasiside diivanipuhastusele ja vaibapuhastusele

Kliendid meist

Meil on siiralt hea meel selle üle, et kliendid on meiega rahul olnud. Me teame ise küll, et teenus, mida pakume, on tõesti hea ja tulemus mõnikord lausa uskumatu, aga alati teeb rõõmu, kui kliendid oma kogemusi jagamisväärseks peavad.

Muidugi, selleks, et klientide rahulolu ära teenida, tuleb meil läbi ja üle elada nii mõnigi vähem või rohkem värvikas lugu - neid saate lugeda siit. Praegu aga meie klientide kommentaarid (suurem osa neist pärineb meie FB-lehelt, aga osa on saadetud ka e-posti või SMSiga):
Kiire ja korralik, meeldiv kogemus. Eriti meeldis kaardimakse võimalus!

Kaspar, TallinnKiire, tõhus ja taskukohane teenus. Aitäh!

Claudia, TallinnKiire teenindamine, kvaliteetne töö! Väga hea!

Inese, TallinnÄäretult korrektne ja meeldiv teenindaja.

Epp, HaapsaluJäin teenuse ja teenindajaga väga rahule. Kõik oli tasemel.

Ülle, RaplamaaTeenindaja oli viisakas, kiire, korrektne. Hoiatas ette liiklusest tekkinud ajalise viivituse pärast, aga juhtumisi mulle see just väga sobis :)

Tiina, KuusaluOlen väga rahul.

Riia, PärnuVäga hea teenindus. Ei tahakski midagi muuta.

Laura, TartumaaVäga meeldib teenindus ja suhtlus nii enne kohaletulekut kui teeninduse käigus.

Monica, MustamäeVäga meeldiv teenindaja nii telefonis kui kohapeale tulnud meesterahvas. Töö kiire ja korralik.

Marit, Rae valdSuur tänu! Tegite meie vana diivaniga imet!

Helen, RannamõisaKiidan ka, meie kirjust diivanist sai ilus beez diivan, nagu uus!!

Pille, SavernaKõik oli hästi - kellaaegadest peeti kinni ning diivan sai puhtaks.

Maarika, TartuTeenindus kiire, sõbralik ja asjalik!

Sirle, NõoKõik oli väga super ja olen väga rahul, et leidsin Teie ettevõtte! Kindlasti kasutan veel Teie teenuseid, vaip lausa särab!

Ele, Otepää valdPuhastus oli väga professionaalne.

Ants, Kose valdVäga meeldiva käitumisega puhastaja, suhtles vabalt, viisakas, korralik töö.

Kristel, PärnuKõik sujus väga kenasti, tulemus on üle ootuste hea. Aitäh, nüüd pole piinlik jõuluks külalisi kutsuda :)

Iris, TartuKõik oli nagu uus, loodan, et tegite enne ja pärast pilte meie jubedatest toolidest!

Krista, TallinnJäime väga rahule noormehega, kes puhastama tuli. Töö oli kiire ja professionaalne, kadusid ka need plekid, mille väljatulekus me väga kindlad polnud. Ka parkett oli peale diivanite ja toolide pesu korralikult ära kuivatataud.

Signe, TallinnTere! Olen väga rahul ja kindlasti kasutan Teie teenuseid ka edaspidi ja soovitan ka sõpradele!

Eve, PärnuPeale suurepärase teeninduse ja väga korraliku töö ärategemise soovin tänada Teid ja nimelt seda meesterahvast, kes vaatamata mitte eriti lahkele vastuvõtule meie pereliikmete poolt, rahulikult viis oma suurepärase töö algusest lõpuni. Suur, suur tänu!

Irina, Ida-VirumaaTeie teenuse osutaja ületas meeldivalt ootusi. Märkas ise lisaks puhastatud toolile ka teist määrdunud tooli (mille puhastust polnud ette tellitud) ning puhastas ka selle (kogu tellimuse täitmiseks kulunud aeg oli oodatust lühem ja seega oli tal aega üks lisatool puhastada). Olin algul veidi skeptiline täitsa võõra inimese koju kutsumises (keegi täitsa võõras tuleb koristama), aga tuli meeldiv ja vaikne inimene ning tegi oma töö ilusti ja kiirelt ära. Aitäh teile, pinnad on kenasti puhtad! :

Jaana, TallinnTegemist oli 10 aastat vana valge diivaniga - tulemus super! Väga kliendisõbralik teenindus! Kindlasti kasutan teenust ka tulevikus.

Ceith, TartuVäga kvaliteetne, kiire ja viisakas ning meeldiv teenus/teenindus.

Kati, SakuSupertöö! Kiidan!

Heidi, ElvaOlen väga rahul nii teenuse kui ka klienditeenindusega.

Triin, TallinnMeeldis Teie inimeste kommunikatsioon ja täpsus. Tänud kena töö ja tulemuse eest.

Inga, TallinnTänan!
Teenusega väga rahul!


Kadri, Sauga vald, PärnumaaTere!
Tänan hea teenuse eest!


Alli, HaapsaluMeil oli sama must diivan ja õnneks täna, tänu Cleansmart Eestile saime selle diivani puhtaks. Meie diivan on nagu uus😍

Olga, PärnuMe siiralt veel täname suurepärase koostöö eest. Jõudsime eile oma maakoju ning olime tulemusega väga rahul.
Kui teile ka sobib, siis loodame väga tulevase koostöö jätkumisele!


LiisianneSuured tänud meeldiva teeninduse ja kvaliteetse teenuse eest! Mind jätkuvalt ennast kodus pole, aga juba nägin videot diivanist, mis oli nagu uus :)

Deivia, TallinnTere!

Veelkord suur tänu väga meeldiva teeninduse ning kvaliteetse töö eest!


Kairit, Rae valdSuured, suured tänud teile! Eile käidi minu diivanit puhastamas... Vau... Ma poleks uskunud et mu diivan kunagi veel niiii puhtaks saab. Super! Mul on Teile ainult kiidusõnad. Soovitan Teid kindlasti oma tuttavatele.

Egne, VõruMinul tehti eile diivan ja tugitool puhtaks.Veelkord kiidan tegijaid.Super töö! Soovitan teistelegi!

Maire, TallinnAitäh !!
Meie pere on tulemusega väga rahul.
+teenindaja oli väga tore ! :)


AetMina olen ülirahul tööga!!! Diivanid säravad siiamaani, ei luba kellelgi istuda ka.

Bamela, JüriTere!
Täname puhastustöö eest Akadeemia teel! Oleme väga rahul.


Rein, TallinnMina olen Cleansmarti teenust kasutanud juba kaks korda (diivani puhastus). Olen väga rahul nii teeninduse kui tulemusega! :)

Rhea, MeriväljaTänan väga operatiivse tegutsemise eest! Kõik sai puhtaks, töö väga kiire ja korralik! Vaibad ja diivan on tõesti nagu uued...
Aitäh Teile!


Merike, MurasteSuper kvaliteet ja sõbralik teenus, hinnad ka ausalt paigas. Soovitan, just täna tehti kodus diivan puhtaks!

Martin, SakuMu diivan lihtsalt särab puhtusest! Töö kiire, korralik. Teenindus fantastiline! Soovitan julgelt kòigile- väga, väga tublid! Aitäh Cleansmart!!!

Krista, ViimsiSuured tänud. Olen tulemusega väga rahul!

Irina, Tallinn, MustamäeMina jäin väga rahule, meil tehti uueks nii nurgadiivan, kui autoistmed ja kindlasti pöördun veel nende firma poole!

Anu, Habaja külaKasutasin teenust ja olen väga rahul nii töö kui töötegijaga!

Sirje, Värska valdOlen väga väga rahul. Diivanid on puhtad. Soovitan kõigile kellel diivanipesu ees. Paremat on raske tahta :)

Igor, TallinnTellisime ka diivani puhastamise ja tulemus on super! Ma ei uskunud, et 10a vana diivan võib jälle nii uus välja näha. Minu poolt ka ainult kiidusõnad, suured tänud!

Kristiina, ViimsiTäna said ka minu tugitoolid hoolitsetud ja olen väga rahul. Super töö! Soovitan.

Adis, TartuMina olen super rahul! Suur suur tänu, sest meie diivan sai puhtaks ja näeb välja nagu uus! Soovitan kõigile ja kes kahtleb siis proovige järgi... oma silm on kuningas! :)

Maria, TallinnOlen firma teenuseid kasutanud. Töö ja tulemus kiiduväärt! Soovitan!

Ellen, Kiili valdOlen ka proovinud teenust, väga rahul!

Aino, TallinnJulgelt soovitan seda firmat ja teenust. Töö sai tehtud hindele 5+ ja hind oli ka mõistlik.

Lea, TallinnYes! Kuivanud Isku seemisnahast diivanid on nägu uued! Tänan! Olen väga rahul tulemusega!

Olga, TallinnSuper teenus! Jäin väga rahule. Kõik laabus nii lihtsalt ja tõrgeteta. Soovitan kõigile Just-just läksid poisid ära ja maha jäi ilus puhas diivan.

Lea, MännikuSuured tänud :)
Superhea tulemus. Olen väga väga rahul! :)


Maiju, TallinnKoju võetud hüljatud kassike pissis diivnanile ning mõte liikus uue diivani ostu poole. Enne siiski proovisin keemilist puhastust ning kaks toredat noormeest saatsid korda ime. Suured tänud!

KristaTöö oli kiire ning äärmiselt korralik, teenindus super ning pidin isegi üllatuma - tulemus sai oodatust kordades parem! :)

Keity, Pirita tee, TallinnVäga hea ja kiire teenindus, esimesest hetkest jäi mulje, et kliendi mure on ka nende mure. Igatahes sai vaip uue elu.

ReetHea teenindus, super tulemus!

Reet, ÕismäeHeledad diivanid said puhtaks. Teenindus oli esmaklassiline. Samal päeval tuli mul kohtuda ka ühe suure telekommunikatsiooni ettevõtte esindajaga ja pean ütlema, et teie teenindus oli sõbralikum, kiirem ja vastas igati minu ootustele. Tänud ja edu noormeestele, kes tubli töö tegid :)

Jaanika, HarkujärveVäga sõbralik ja hea teenindus, tulemus oodatust parem!

Mark, TiskreJulgen soovitada! Sõbralik teenindus ja hea tulemus!

Krõõt, TallinnVäga kiire ja kvaliteetne töö. Soovitan!

Jaana, TallinnMeie diivan puhastati eelmine nädal. Super hea teenindus, kvaliteet ja mis minu jaoks ülioluline-hea kodulehelt ise aega broneerida. Tänud ja soovitan soojalt!

Tiina, TallinnSuper teenindus, töö suurepärane. Olen väga, väga rahul ja soovitan!!! :) Meie diivan oleks nagu täna ostetud :)

Veronika, TänassilmaMina olen ka super rahul!:) Diivan nii puhas, et ei julge enam istudagi.

HegneHea teenindus ja väga kvaliteetne töö!

ChrisSuper töö. Olen väga rahul. Diivan on super puhas ja lõhnab hästi.

Meriliis, TallinnMinu diivani tegid küll ülimalt puhtaks ja kohevaks uuesti. Supper tulemus. Soovitan.

Ka DriSoovitan!

Tiiu, TallinnКто чистил, все хвалят очень.

Irina, TallinnSoovitan! Töö kiire ja korralik ning kokkulepitud ajal :) Aitäh

Riina, TallinnMina ka eilse töö tulemusega väga rahul. Töö kiire ja korralik. Aitähh!

Anneli, PärnumaaSoovitan, ise olen rahul, kindlasti kasutan teenust lähiajal veel.

Ingrid, ValgaSoovitan. Olen rahul.

Svetlana, TallinnTõepoolest, meie diivan sai puhtaks, mis tundub uskumatu:-) Lisaks oli ka teenindus väga paindlik ja igati asjalik. Soovitan kõigile!

Triin, TallinnKui oma silmaga poleks näinud, ei usuks :)
Teenindus oli esmaklassiline :)
Ja kaardimakse omas kodus.. mugavus missugune! :)


Annika, MaarduVäga hea teenindus ja resultaat!!! Tänan Teid!

Nadia, TallinnOlen diivaniga väga rahul, hoopis teine ilme toal kohe :) Aitäh!

Kristi, PärnuOlin algul umbusklik, kuid kui nägin tulemust, jäin ülirahule. Soovitan ka teistele. Antud teenust kasutan kindlasti ka tulevikus.

Maigi, PaideMeie diivan sai eile endale uue puhta näo :)
Soovitan!!!


Virge, TallinnMina ka kasutasin teenust. Praegu kahetsen, et diivanist enne pilti ei teinud. Ühesõnaga, jäin väga rahule. Superlux!

Terje, Jõhvi valdSuur, suur tänu toredale puhastajale. Minul on ka nüüd nagu uus diivan kohe!

AnuSuper töö lihtsalt ja väga tore puhastaja. Ma poleks elus ees uskunud, et meie diivanit on võimalik puhtaks saada, aga teie seda just tegite :) Suur aitäh teile. Kindlasti kasutame teie teenust veel ja soovitame seda ka teistel teha :)

RailiAitäh tänase töö eest! Oleme väga rahul!

Kadiliina, TartuVäga äge, kiire ja korralik töö. Mul oleks nagu uus diivan nüüd :) Aitäh!!

Eili, TallinnOlen väga rahul. Suur tänu Teile!!!!

Marjatta, TallinnSuperteeninduse osaliseks saime ja diivanid on nagu uued, aitäh!

Nele T, TallinnKiidan lõputult Cleansmardi meeskonna paindlikkust ja vastutulelikkust sobiva kuupäeva leidmisel - kuna elan Tartumaal, pidi natuke kuupäeva sobitama. Väga meeldiv suhtlemine, kõik mu küsimused said vastuse. Töö oli kiire ja korralik ning tulemus laitmatu, diivan väeb peale puhastust välja nagu uus. Kindlasti kutsun teid varsti jälle :) Aitäh!

Rica, TartumaaTeenust kasutanud , rahul....!

Eha, PärnuTöö kiire ja korralik, soovitan!

ElinaOlen nende teenust kasutanud, oli supersõbralik teenindus ja töö korralik, väga rahul!

SirlyVaip käes. Nagu uus! Olen väga rahul ja kasutan teie teenust tulevikus kindlasti veel.
Parimate soovidega,


Sirly, KeilaTere!
Käisite üleeile Põlvas minu nurgadiivanit puhastamas ja palusite tagasisidet. Tahtsin öelda,et peale kuivamist ei jäänud sealt tagant nurgast seda plekki enam üldse näha, niiet tulemus oli isegi parem, kui ma lootsin :)


EdaTere!
Diivan kuivas küll pisut kauem kui arvasin (umbes 7 tundi kulus, et täiesti kuivaks saaks), aga tulemus on super! Küünlarasvaplekid on kõik jäljetult kadunud :)
Tänan!


Aira, TartuJäime Teie teenusega väga rahule ja oleme julgelt soovitanud mitmele tuttavalegi.

Liili Tallinnast KakumäeltVäga kiire ja korralik teenus, aitäh!

Veikko, ViimsiOleme väga rahul Teie firmaga!

Svetlana, Tallinn, Linnamäe teeTellisin puhastuse diivanile ja kattemadratsile. Hinnakalkulaator andis sobivalt töö aja ja maksumuse ning saatsin kohe ka broneeringu . Ühendust võeti juba samal päeval (laupäev!) ning kokkusaamise leppisime paari päeva kaugusele. Töö sai valmis juba pooleteise tunniga ning kevadkampaania raames sain ka hea soodustuse. Konkurendi juures oleksin sama raha eest saanud ainult diivanipuhastuse. Nii et lisaks heale tööle ka puhas aja- ja rahavõit!
Lisaks tahan kiita kodulehte.


Virge, TallinnKäisite Tallinnas Nõmmel teostamas diivani (vereplekid) ja tugitoolide sügavpuhastust. Tahtsin anda tagasisidet, et jäime väga rahule tulemusega. Diivanil on plekid küll õrnalt aimatavad aga seda ilmselt oskangi ainult mina näha :-)
Võõrale silmale on diivan täiesti puhas. Tugitoolid säravad nagu briljandid:-)
Sain ka selles osas targemaks, et selliste raskete plekkide puhul on parem kui neid ise torkima ei hakka ja mida rutem spetsialist kutsuda seda parem on tulemus.
Veel kord suured tänud ja kindlasti soovitame teid teistelegi.


Tiina Tallinnast NõmmeltKahe lapse kasvamisega kaasnevad paratamatud uriiniplekid tulid meie madratsist igatahes ilusti välja. Üllataval kombel saadi puhastuse käigus lahti ka kolmeaastase poolt diivani seljatoele pastakaga maalitud "teosest" :)

Anneli, HaapsaluÜhe "pisikese" peo käigus suutsid meie külastajad vaipkattele kummuli keerata nii salatikausi kui ka punase veini pudeli. Õnneks ma teadsin, kust abi saab, sest positiivne kontakt teie ettevõttega oli juba varasemast ajast.

Ei pea vist mainimagi, et nagu varasematel kordadel, sai ka seekord vaip täiesti jäljetult puhtaks.


Marika, SakuMa ei uskunud, et minu vanast diivanist, mis aastaid keldris oma aega oodanud, veel asja võiks saada. Aga tekkis vajadus see taas kasutusele võtta ja puhastamine oli hädavajalik. Tulemus oli tõesti uskumatu - isegi vanad plekid kadusid ja värvid muutusid palju kirkamaks. Soovitan!

Heilika, KohilaMinu väike laps määris diivani šokolaadiga kokku. Proovisin plekke ise eemaldada, aga selletulemusena tekkisid plekkidele ümber lihtsalt suuremad tumedad laigud. Mõtlesin juba diivani katteriide vahetamisele. Netist puhastusteenust otsides leidsin teie lehe. Nad tulid kiiresti kohale, puhastasid ning saidki plekist jagu! Nüüd on mul nagu uus diivan!!!! Aitähhh teile!!!

ReelikaPiilupardi mängutuba vahetas oma asukohta ning uutesse ruumidesse kolides vajasid puhastamist nii kasutusel olnud vaipkatted kui diivan. Internetiotsinguga leidsin teie firma, kes meile hädavajalikku teenust pakkus.

Olulised märksõnad valikul olid nii kvaliteet kui kiirus, sest remonttööd olid niigi plaanitust kauem kestnud ja oodata enam ei saanud. Olulised olid ka puhastamiseks kasutatavad ained - lastele mõeldud keskkonnas peab kõik olema ohutu, turvaline ja lõhnatu.

Puhastamise tulemus ületas kõiki ootusi, inimesed olid oma ala asjatundjad ning teenindus sõbralik ja korrektne. Tänud teile ja edaspidi teame, kust abi leida!


Jane, mängutoa perenaineMinu elutoa ehteks on ilus suur hele diivan. Diivani ühes nurgas armastab mu mees istuda ja telekat vaadata või arvutis surfata. Ühel päeval märkasin, et diivani katteriie on sellelt kohalt teksasinine. Ise ei julgenud ma diivanit puhastama hakata. Leidsin teie firma ja olen väga rõõmus, et diivan ja tumba, lisaks ka elutoa vaip põhjalikult puhtaks said.
Enam ma oma mehel teksapükstes istuda ei luba :)


Riina LasnamäeltEsialgu tundus küll uskumatu, aga minu kolme lapse kasvamise (ja kõik sellega kaasneva) vastu pidanud madrats on jälle nagu uus. Ainult kiidusõnad!

Hele-Riin, Pärnu
Soovite puhastust?
Broneeri siin!
Diivanite, tugitoolide, madratsite ja vaipade puhastamine

Eemaldame plekid, hävitame tolmulestad ning puhastame põhjalikult Teie
 • diivanid
 • tugitoolid
 • madratsid
 • vaibad
Käime klientide juures üle kogu Eesti - transporditasuta!

Pehme mööbli sügavpuhastus - vaata hinda


Mõned meie headest klientidest:
Olde Hansa

Stroomi residents

Vapiano

St.Patrick's Pub

Edelaraudtee
Forum Cinemas

Skypark

Sakala hambaravi

Silk Sushi Bar
Laura Ashley

Padise mõis

Saku mõis
Amps

Restoran Ruhe

Luhtre turismitalu

Varbla puhkeküla
Delux Dreams

Softrend

Borg

ABB

Ojako puhke- ja koolituskeskus
 
Diivanite puhastamine, madratsite puhastamine, vaipade puhastamine

Vaata lisaks:

Ajaviiteks:

 • Kodune plekieemaldus
 • Veidi tolmulestadest
 • Artikleid siit ja sealt
 • Korduvad küsimused
 • Juhtub ka tegijatel
 • Uudised
 • Kasulik:

 • Pakume tööd
 • Cleansmart™ on kaubamärk, mille omanikuks on Cleansmart Eesti OÜ. Kaubamärgi kasutamine mistahes otstarbel on lubatud ainult omaniku loal.
  Meie võrgustik:    cleansmart.ee   |   vaibapesula.ee   |   rohelinepesumaja.ee   |   diivanipuhastus.eu   |   vaibapuhastus.eu